ID e ofertes C62025
Oferta ka 899 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet ford c-max 2004 i sapo ardhur nga germania motor 2.0 6 marshe auto clima tempomt ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike nr kontakti 00355 665680395

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin