ID e ofertes C113733
Oferta ka 1782 shikime
€4,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Portobagazh
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
141 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes ford Focus C Max Trend. prodhim Gjerman 05/2006. 1560 Ltr. 80 kw TDCI KAT euro 4. plaketa Euro 4. i sapo ardhur nga gjermania 30/01/2017. TUV 12/2017. ne fillim te shkurtit jane bere dokumentat dhe targat shqiptare. pa asnje problem gjate kontrollit teknik. sapo i jane nderruar vaj e filtra ne Shqiperi. kondicioner. timon i levizshem. bordcomputer. IPS intelligent protection system. audiosystem 6000 radio/CD. komando ne timon. xhama dhe pasqyra elektronike. sensore shiu dhe bore. liber sherbimesh. shume ekonomik. konsumi i kombinuar 4.9 lt/100 km. konsumi urban 6.3 lt/100 km. konsumi minimal 4.1 lt/100 km. 4400 eur. cmim i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, disqe celiku, drita mjegulle, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimë manuale, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, timon multifunksion, xhama elektrikë