ID e ofertes C125994
Oferta ka 368 shikime
€3,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :Ford C MAX 📆 𝙑𝙞𝙩i 2009 🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 1.6 ⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖nti, nafte ®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: manual 📶 𝙆m 140.000 📲 𝘾𝙚𝙡: 0684704684 📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖: Tirane Makina eshte ne gjendje shume te mire, shume e paster si nga brenda dhe jashte. Me siguracion dhe targa te sapoprera.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0684704684
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin