ID e ofertes C112459
Oferta ka 2347 shikime
$3,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ford c max shume ekonomike dhe e mirembajtur perde origjinale kondicioner automatik 4 xhama me butona pasqyra elektrike komanda ne timon etj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, pasqyra elektrike, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, timon elektrik, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë