ID e ofertes C117506
Oferta ka 1556 shikime
€3,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
214 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford C-MAX 1.6TDCi, Manuale, 214.000 km, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Sensore shiu, sensore dritash, Sensore parkimi para dhe pas, Klima bi-zone, Xhama te pasem te erret, perde ne dyert e pasme, frena dore elektronike automatike, pasqyra kryesore automatike dite/nate plus pasqyre per femije, goma te reja.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë