ID e ofertes C108075
Oferta ka 1282 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: manualFtohja.....: KondicionerFuqia KW..: 92KM.........: 168000 OKAZION RENAULT SCENIC VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUAR DERI ME 20/06/2017 NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME SHERBIME TE KRYERACMIMI 4000 EUROTel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin