ID e ofertes C111214
Oferta ka 1927 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

RENAULT SCENIC VITI 2008 MOTOR 1.9 NAFTE ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUAR DERI ME 20/06/2017 NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME SHERBIME TE KRYERA CMIMI 3700 EURO Tel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin