ID e ofertes C113358
Oferta ka 1824 shikime
€2,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Veturë
Prodhimi:
2000
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes okazion renault scenic 1.4 16v benzin+gaz dokumenta te rregullta deri ne gusht 2017 gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike te gjitha sherbimet te bera tani afer

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0684869830
KLITON
Tel: 0684869830
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, drita mjegulle, dritare elektrike, mp3, pasqyra elektrike, sediljet pas të palosshme, xhama elektrikë