ID e ofertes C115373
Oferta ka 1638 shikime
lek200,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
117 800 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Renault Scenic 1,6 benzin, viti 99, 117,800 km, komanda në timon, sherbime te plota me liber, bateri dhe goma të reja, gome rezerve, disq alumini, dokumenta te rregullta deri ne 18 gusht 2017, çmimi 200.000 Leke i padiskutueshem. Makina shitet vetem per arsye mos perdorimi. Kontakt Viber, Whats Up, Tel, sms 069 2106281 Kontakt Viber, Whats Up, Tel, sms 069 2106281

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Andricel Hoxhalli
Tel: 0692106281
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, asr, Çelës me chip, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, sediljet pas të palosshme, sidebag, sistem alarmi, timon multifunksion, xhama elektrikë