ID e ofertes C71412
Oferta ka 614 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Renault Scenic 1.9 dCi 1870cc Prodhimi Nentor 2002 Ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike E sapoardhur me dogane te paguar 190.000 km origjinale

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin