ID e ofertes C30796
Oferta ka 1074 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET RENAULT SCENIC 1.9DCI VIT PRODHIMI:2002 E PERDORUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPERI ME DOGANE TE PRERE DHE LETRA PER NJE VIT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PUNE SI NGA ANA MOTORRIKE DHE VIZUALE ME 2 CELSA TE GJITHA SHERBIMET JANE TE BERA E GATSHME PER CDO LLOJ KONTROLLI DHE PROVE NGA ANA JUAJ MAKINA KA 192.000 KM CMIMI: PAK I DISKUTUSHEM MAKINA NDODHET NE SHKODER!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin