ID e ofertes C6203
Oferta ka 886 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mini cooper 1.6 benzine me bodykit John cooper work,klima,abs,servo...disqe 17 me 4 gomat e reja(1000km te bera)impiant muzike Pioneer origjinal....drita xenon+dritat brenda dhe jashte me led origjinale..Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit 2015 0698724016

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin