ID e ofertes C107700
Oferta ka 1311 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
90 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mini Cooper ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, km origjinale (perdoruese femer) me kater goma rezerve (dimerore), ngjyre blu dhe e bardhe, disqe alumini. Tel. : 0682963916

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682963916
Shqipëri, Librazhd

Informacion mbi mjetin