ID e ofertes C103361
Oferta ka 1820 shikime
€2,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
94 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mini Cooper per arsye mosperdorimi. Makina ka hyre ne Shqiperi ne vitin 2013 dhe te gjitha sherbimit i jane kryer prane serviseve te autorizuara. Vaj-Filtra dhe kontrolli periodik ne Janar'16. Cel. : +355 69 38 48 858

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin