ID e ofertes C96418
Oferta ka 2754 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mini Cooper 1.6 benzin . Makina eshte e sapotarguar e pa perdorur fare ne shqiperi me letra per nje vite . Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera motorrike dhe xhenerike dhe me gjendje shum te mire gati per cdo prov nga ana juaj . Cmimi i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0698781777
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin