ID e ofertes C103745
Oferta ka 2015 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mini cooper 1.6 Benzin me gjendje te shkelqyer motorbike dhe xhenerike. Ngjyra gri si ne foto, fenera xenon. Me letra te prera deri ne Maj te vitit 2017_te Per kontakt whattsapp dhe viber 0676076537 Tel. : +355 67 60 76 537

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin