ID e ofertes C1134
Oferta ka 2136 shikime
€35,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 350 ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
177 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MOTORRI : 350 CDI 231 KUAJ FUQI KM : 176777 ORIGJINALE Me Garanci OPSIONE : NGROGHJE SEDILJESH ,KLIMA , JASTEK AJRI , NAVIGATOR , BLUETOOTH , KART MEMORJE , XHAMA TE ERRET ORIGJINAL , MARSHA NE TIMON . PASQYRA ELETRIKE , SENSOR PARKIMI , DRITE / SHIU , FENERE KSENO , PASQYRAT E REJA , BAGAZHI MBYLLJE ME PULT , TIMON KATROR , SALLON LEKURE SHUME I VECANT . AIRBAG 14 , GOMA 4 CONTINENTAL TE REJA . HARXHIMI : 7 LITRA NE AUTOSRTRADE - 9 LITRA KOMBINUAR - 11 LITRA NE QYTET . GJENDJA : SIKUR KA DALE SOT NGA FABRIKA . TE DHENA : ARDHUR NGA GJERMANIA . TARGUAR PER HERE TE PARE NE SHTATOR TE 2014 , SIGURACION DHE TARGA DERI NE SHTATOR 2015 . CDO GJE MAKINA E KA ORIGJINALE DHE FUNKSIONALE . ASNJE MODIFIKIM . VAJ FILTRA ORIGJINAL MERCEDES BENZI ME NUMER SHASIE . CMIMI : 35.000 EURO PER NDERRIM . CEL : 069 20 61 517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin