ID e ofertes C6234
Oferta ka 1130 shikime
€16,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 350 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
164 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz ML350 Benzin 4 Matic Viti Prodhimit Dhjetor 2006-2007 Makina ka 103.000 milje origjinale nga fabrika mund ta kontrolloni ku te doni. Makina eshte MODEL AMERIKAN kamio automatik-tiptronik marsha ne timon XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL te shkruajtur edhe ne leje qarkullimi fener kseno bi kseno pedana anesore origjinale navigator bagazhier me 6 cd origjinal CD DVD 2 TV per pasagjeret mbrapa nga fabrika disqe alumini AMG baxha xhami sallon mershin sedilje elektrike ngrohje ftohje hapje mbyllje qendrore 4 xhama 2 pasqyra elektrike limitator shpejtesie kompjuter bordi komandi ne timon klima tronik me 2 zona marmita me zhurem origjinale nga fabrika Letra te gjitha te paguara Targa AA . Te gjitha sherbimet e bera te MERCEDES-BENZ me liber servisi . Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi-16.000 euro i diskutueshem ose nderrohet. Cel-069 45 77 877 -066 60 60 999-Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin