ID e ofertes C113653
Oferta ka 4259 shikime
€19,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 350 , Fuoristradë
Prodhimi:
2010
Kilometrazhi:
173 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mercedes-Benz ML 350 blueEFFICIENCY Diesel cc 2987 ,prodhuar ne fundvitin 2009 (model 2010), Ngjyre e zeze me tapiceri te zeze lekure . Rreth 173.000 km origjinale ne servisin e fundit shpenzuar rreth 4.000€ para 3.000 km te faturuar. Mjeti eshte ne gjendje perfekte e perdorur vetem nga nje pronar. Amortizim pa jastek ajri. Mjeti esht Full Options dhe permban shum ekstra si p.sh:::........................., filter ipartikular kunder ndotjes euro 5, 7 marshe tronik model F1, navigator+Aux +usb+ memory card+DVD+ bluetooth+ bagazhier , klima dixhital per cdo pasagjer, sensor parkimi ,fener bixenon me larje, stopa me led, tavan panoramik,sensor shiu+ drite+gomash , serdile elektrike lekure me ngrohje + fryrje me ajer ,pasqyra me palosje , pilot automatik, ,kompjuter bordi,xhama te zinj origjinale,ganxhe per rimorkjo,shkalle anesore, disqe alumini 20 me goma te reja .4x4 tere kohen + low range, 2 celsa, dhe shum ekstra te tjera ,..................................... E ardhur nga Gjermania ne shkurt 2017 me dogan te paguar me vleren rreth 3700€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin