ID e ofertes C1242
Oferta ka 1597 shikime
€53,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 350 ,
Prodhimi:
2014
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
24 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Ml 350 4matic blueficency 2014 , 24mij km . Makina ka dhe 2 vjet garanci. SiguRacion kasko te paguar Cmimi 53 000€ Cel: 0664130003

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin