ID e ofertes C61926
Oferta ka 1136 shikime
€15,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ML 320 CDI , look Amg , ngrohje sediljesh, marsha ne timon, bixenon, sensor parkimi, sensor shiu, amortizatore me ajer, klima bizone, sherbime te sapokryera me faturat perkatese.Makina eshte ne gjendje perfekte, nuk ka asnje defekt dhe esht e gatshme per cdo kontroll.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin