ID e ofertes C94343
Oferta ka 3412 shikime
€14,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SAPO KA MBERRITUR NE SALLONIN TONE , MAKINA ESHTE FULL EXTRA , GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE . KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH . TVSH E PAGUAR . MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC VERSIONI OFFROAD + SPORTPACKET 194.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH VITI 2006 KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIC ME MARSHA NE TIMON AIRMATIC ( SPORT + COMFORT ) KLIMA AUTOMATIK RADIO / CD / NAVI / BAGAZHIER6CD / AUX / DVD / TV / KAMER PARKIMI MBRAPA SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA FENERET BI XENON ME LARJE SENSORE DRITE NE KTHESA PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE SEDILJE ME NGROHJE SALLON ALCANTARA SHUM I PASTER ( LEKURE + GAMOSH ) BAXHA XHAMI XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL PEDANA SPORT DISQE ALUMINI 19' FILTER PARTIKOLAR EURO 4 GATI PER CDO LLOJ PROVE PER ME SHUME INFO CEL 0695302442 0697521978

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0695302442
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin