ID e ofertes C101335
Oferta ka 2438 shikime
€12,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
15 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet/NderrohetMercedes Benz ML320 2006 w164 model, nuk perfshihet takse shtes sepse eshte 2967 cc ne gjendje perfekte e sapo Targuar Siguracion taksa te prera per 1 vit e sapo ardhur nga jashte ,makina eshte full opsion , meshin bezh, navi mall, bagazhier , nxemje sedilesh, clima para dhe mbrapa 2 zona,xeno bixeno,fentinebia, marshe ne timon sensor parkimi etj. shitet nderrohet + diference nga blersi. CEL.0692067319 Watsap / Viber / 0688433571

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin