ID e ofertes C109275
Oferta ka 1343 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 , Fuoristradë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

karburanti me benzine dhe imiant gazi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0696040026
eda
Tel: 0696040026
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje lëkure, sensorë shiu, timon lëkure, xhama elektrikë