ID e ofertes C1068
Oferta ka 2094 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz E220 CDI Letrat e paguara deri ne tetor Gjendje shum e mir Sherbimet te gjitha te kryera Shitet, me marrveshje, ose nderrohet me automjet tjeter, per kontakt kontaktoni ne 0682541100. E Class Viti prodhimit 2003. Motorr nafte 220. Kilometra 250 mije. I paster si nga jashte po ashtu dhe brenda, i mbajtur nga dora merakliut me te gjitha sherbimet. Goma te reja 90% Makina eshte me letra, siguracion,dogan dhe targa. Nuk ka nevoje per komente kush eshte i interesuar mund ta provoj. Shitet 5700 euro me marrveshje ose nderrohet. Vetem te interesuarit pres sms/telefon/whatsapp Erjon Telefon: 0682541100

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin