ID e ofertes C126322
Oferta ka 765 shikime
€6,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
300 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ EVO E220 AVANTGARDE TRANSMISIONI AUTOMATIK DISQE SPORTIV 18 BAXHA DOPIO PANORAMIKE GJENDJA XHENERIKE E SHKELQYER VITI I PRODHIMIT 2006 LOOK 2009 KONDICIONER KLIMA MBIZONAL MOTORRI 220 DIESEL I ZI TAKSAT E PAGUARA DERI NE GUSHT 2022 KOLAUDIMI DERI NE 2024 SHITET PER ARSYE EMIGRIMI CMIMI 6000 EURO I DISKUTUESHEM NR KONTAKTI DHE WHATASAPP +355692192985

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

EGLI SINANAJ
Tel: +355692192985
Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin