ID e ofertes C127787
Oferta ka 206 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Portobagazh
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Kilometrazhi:
386 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet -Mercedes Benz EVO E220 Diesel -4 fenerësh 125kW -modeli i ri 2007 Facelift -linja Elegancë Full Option -nga 🇩🇪 -km origjinale -shitet me ose pa doganë -kamjo automatike Tiptronik -çelësa me thithje -hapje +mbyllje qendrore e makinës me telekomande te çelsat -komanda në timon për Radio, Tempomat -timon multifunksional -timon me rregullim lartësie dhe thellësie -Tempomat + Tempolimit, rregullues shpejtësie --mbyllje automatike e dyerve nga brenda pas nisjes, sistem sigurie antifurt -ABS, ESP, Airbag, sistem nisje për malore -sensor shiu, pastruese xhamash me intervale automatike -radio/CD/Navi origjinal nga fabrika -Soundsystem për muzikë Comand50 APS -🆒❄💦 kondicioner automatik, para dhe mbrapa -sedilje me sistem ngrohje per dimer -sedilje lëkure & rregullim elektrik -sedila e shoferit me rregullim ortopedik -sediljet e pasme me kompletpalosje -xhama elektrike para + mbrapa -pasqyrat me sistem errësimi automatik -pasqyrat e jashtme elektrike, me ngrohje dhe palosje -fener mjegulle -Sedilja e pasme mund të paloset komplet -portobagazh me hapje elektrike -disqe alumini 17" 225x55 -air suspension, amortizatorë me ajër -ganxho për transport makinash, e çmontueshme -sensor parkimi para + mbrapa akustik dhe viziv -mbajtës alumini për transport mbi cati -depozitë të madhe karburanti, volum 80 litra naftë ℹ️transport-box bagazh i madh mbi çati me volum 460litra, kushton 300€ mbi çmimin e makinës, opsionale nuk përbën detyrim ☑️Me doganë te paguar 6.600€ ✅Pa doganë siç është 5.500€ Lini një mesazh dhe Ju kontaktoj! Faleminderit!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0692626560
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë