ID e ofertes C105080
Oferta ka 3153 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes benz e class 2003 full option: sensor para mbrapa, sensor shiu, sistem ndricimi bikseno, pasqyra antiverbuse dhe me mbyllje elektrike, sedilje lekure elektrike me ngrohje dhe me tre pozicion memorie, me sob ngrohje, tavan panoramik me efekt mbrojtes nga dielli, engine start/stop, sistem alarmi fabrike, navigator i madh audio dvd mp3 bagazhier, distronic sistem paraljmerim audio dhe frenimi automatik, disqe evo goma 80%, te gjitha sherbimet e bera vaj motorri filtra, vaj kamjo filtra, vaj grupi timonit, alkol frenash, rripin, polexhot dhe tensioner, taksa te paguar deri ne maj te 2017 Cel. : 0673444999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0673444999
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin