ID e ofertes C106762
Oferta ka 3503 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Marmita origjinale te EVO , Disqe BRABUS Makina eshte e sapoardhur ne shqiperi, ne gjendje te mire pune dhe eshte e dizenjuar me opsione te vecanta. CMIMI: OKAZION Cel. : 0693395399

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693395399
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin