ID e ofertes C1344
Oferta ka 1027 shikime
€5,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARDE Motorr EVO/// Viti prodhimit Nentor 2005 me 171.000 km origjinale Sedilje gjysem lekure gjysem kamosh celes me inoks drita kseno bi kseno 4 gomat e reja 100% sedilje me ngrohje navigator cd player bagazhier me 6 cd kmando ne timon TEL pilot automatic kompjuter bordi xhama pasqyra elektronike klima tronik ..I sapo ardhur nga ZVICRA me Dogan te paguar…me liber servisi te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike. Cmimi-5700 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin