ID e ofertes C107532
Oferta ka 2200 shikime
€10,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler 300 C ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
119 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Chrysler 300C Touring—3.5 Benzin , Viti Prodhimit 2007 , 119.000 km origjinale , xhama te zinj origjinal , cd player usb , kamio automatik , sallon lekure , kompjuter bordi , disqe alumini gomat 80% te reja , drita kseno , sedilje elektrike + ngrohje , kondicioner , tv dvd per pasagjeret mbrapa , hapje mbyllje qendrore , letra te gjitha te paguara deri ne Korrik 2017 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—10.700 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—066 60 60 999—Viber—WhatsApp—KLODI Cel—069 45 77 877 Facebook—Auto Metaj Instagram—AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin