ID e ofertes C110429
Oferta ka 2009 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler 300 C ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
260 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Chrysler 300c Gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. Me te gjitha letrat e paguara deri ne gusht 2017. Perbrenda sedilje lekure gri e hapur. Disqe 22''. Airbag. Xhama te Zinj Origjinal. Cd me vend per 6disqe. Cmimi 6500euro i diskutueshem. Cel. : 0695635767

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695635767
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin