ID e ofertes C99765
Oferta ka 1962 shikime
€7,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler 300 C ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Chrysler 300CC--Diesel , Viti Prodhimit 2006 --159.000 milje , Model USA/// , full options , motorr Mercedes-Benz , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje , navigator te madh , cd player , komando ne timon , kompjuter bordi , cd player , drita kseno , klima tronik , sensor parkimi , shume i bukur , letra te gjitha te paguara deri ne Nentor , me te gjitha sherbimet bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--7900 Euro i diskutueshem ose nderohet (ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877 Facebook—Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin