ID e ofertes C61865
Oferta ka 1361 shikime
€12,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler 300 C , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
85 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CHRYSLER 300C 20.11.2007. 3.5L BENZINE E ARDHUR NGA USA.ESHTE SHUME E VECANTE NGAQE SHUME EXTRA IKA TE BENTLY.MAKINA KA 89000 KM ORIGJINALE.MAKINA ESHTE MODEL USA.MAKINA IKA TE GJITHA OPSIONET TAVAN XHAMI PANORAMIK.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL NGA FABRIKA.MAKINA KA DY KONDICIONERA.TIMON ME NGROHJE.NGJYRE E KUQE ORIGJINALE FABRIKET.SEDLJE LEKURE NGJYRE GRI ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.ME DVD NE KOKAT E SEDILJEVE ORIGJINALE.ME NAVIGATOR ME TUCH BAGAZHIER ME 6 CD.ME KAMERA MBRAPA ORIGJINALE .DISQE 22 INOXI 4 GOMAT E REJA PIRELLI.LETRAT E PAGUARA DERI NE QESHOR 2016.KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE KAMJO.CMIMI 12000 EURO. TANI---VIBER OSE WHATSAPP 0693517178---TEL---0692072502

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin