ID e ofertes C8646
Oferta ka 1274 shikime
€3,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

hitet bmw 320d motorr 2.0 nafte dhjetor i 2001 167000 km . Ne gjendje te persosur ska nevoj per asgje te gjitha sherbimet e bera taksa siguracion te paguara . komanda ne timon limitator shpejtesie , baxha xhami radio cd origjinale , disje 17 te drejtume te ballancume , plus ofroj nje pal disje me goma nr 16 qe perfshihen ne cmim makina esht ne super gjendje . Makina shitet per nderrim kategorie pasi leviz shum ne qytet dhe me duhet nje makin me e vogel . nderrim i mundshem me gof 4 polo pasat ose audi benzine Ose benzin gaz plus minus diferencen .3200 euro i diskutueshem .Cel. : 0692271777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0692271777
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin