ID e ofertes C105220
Oferta ka 2541 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 320 ---- 2.0 Diesel Viti Prodhimit 2000 , letra te gjitha te paguara disqe alumini gomat e reja xhama pasqyra elektrike klima tronik cd-player komando ne timon hapje mbyllje qendrore kompjuter bordi . Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra ferrota te gjitha te sapo nderruara. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi-2500 Euro i diskutueshem (JO NDERRIM) Cel--066 60 60 999-VIBER--WHATSAPP--KLODI Cel-069 45 77 877 Facebook--Auto Metaj Instagram--AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin