ID e ofertes C96225
Oferta ka 2422 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
229 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW Seria 3 , 2.0 Nafte 4.8l 100/kmh konsumi ne rrug Tapiceri lekure origjinale pa asnje gervishtje dhe me ngrohje bagazhier 6 cd mini navigator hapje mbyllje m pult sensor parkimi disqe alumini 17* ose 18 si pas shijes, disponoj 2 pal, kondicioner elektronik , angel eyes origjinale , drita xenon , targa AA ,etj shitet ose nderrohet cmim i diskutushem 229.000 km orgjinale sherbime te bera ne koh

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355699493339
iristrashani
Tel: +355699493339
Shkodër
Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë parkimi, sistem navigimi, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë