ID e ofertes C97018
Oferta ka 2378 shikime
€18,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
167 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 320d ( NAFTE ) VITI 2012 , 167.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH, FULL OPTION ,KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC DISQE DHE GOMA TE REJA , CD-DVD , NAVIGATOR , NDEZJE START-STOP , OPSION ECO ,KONSUMI MESATAR 5 LITRA, KLIMA , MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON , KONTROLL ESP , AUX-USB , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 18.900 EURO . CEL : 0692765740 , 0698506543

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin