ID e ofertes C27863
Oferta ka 1627 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 320 shitet per arsye mos perdorimi, ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike, e ardhur nga italia me letrat te paguara deri në shkurt 2016. Makina eshte e shkelqyeshem dhe jemi te gatshem per cdo lloj prove ta vertetojme. Cmimi 2,800€ OKAZION. Te interesuarit, ju mirëpresim te na kontaktoni. 069-6507-939

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin