ID e ofertes C9850
Oferta ka 1140 shikime
€8,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 224000 SHES AUDI A6 3.0 DIESEL VITI 2005 FULL OPTION ME TARAGA DHE SIGURACION TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE.....CMIMI I DISKUTUESHEM Tel. : 0692109922

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin