ID e ofertes C126155
Oferta ka 376 shikime
€16,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET AUDI A6 VITI 2012 MOTORR 2.0TDI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE VIZUALE . KONSUMI 6.0 LITRA/100KM MAKINA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. JO TREGTAR

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0676040816
Frenki Lula
Tel: 0676040816
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, drita mjegulle, dritare elektrike, mbyllje qëndrore, radio/cd, sedilje elektrike, sistem navigimi