ID e ofertes C116444
Oferta ka 2811 shikime
€2,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 , Portobagazh
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
2500 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
300 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Audi a6 benzin/gas. Sapo jane ndruar koka me tubat dhe injektoret e impajntit. Shume ekonomike 3000lek 500km. Siguracioni i paguar deri ne 06/2018 letrat te paguara deri ne fund te vitit. Per cdo info ju lutem telefononi. Shitet per arsye largimi nga vendi.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sidebag, sistem alarmi, timon elektrik, timon lëkure, xhama elektrikë