ID e ofertes C107120
Oferta ka 3570 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
161 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUTO999 AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE VITI 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: GRI E ERRET Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 165 (225PS) KM.........: 161.000 NDEZJE ME BUTON START AND GO NAVI-DVD BAGAZHIER ME 6 CD KLIMADIGITAL KLIMA ME 2 ZONA PILOT AUTOMAT TELEFON SENSORE PARKIMI PARA & PAS KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI* PERDE ANESORE PERDE MBRAPA ELEKTRIKE SENSORE DRITASH* SENSORE SHIU SENDILET LEKURE NGJYRE GRI SENDILET ME NGROHJE SENDILET ELEKTRIKE SENDILET ME MEMORJE SENDILET ORTOPEDIKE PASQYRA ME PALOSJE PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUSE PASQYRA ME NGROHJE XHAMA ELEKTRIK XENON BI XENON DRITAT TE LEVIZESHME NEPER KTHESA FENELINA LARSE FENERASH AMPLIFICATOR ANTIFURT 2 CELSA ME PULT ABS* ESP SRS ASR 10 AIRBAG DISQE ALUMINI R17 NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE E ARDHUR NGA GJERMANIA* TAKSA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT* Cel. : 0662094999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662094999
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin