ID e ofertes C125826
Oferta ka 557 shikime
€20,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 , Veturë
Prodhimi:
2014
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
178 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A6 ne gjendje te shkelqyer per arsye mosperdorimi. Ka 4 muaj qe ka hyre ne Shqiperi dhe me dokumenta te rregullta. Pranoj cdo lloj kontrolli. Mund te merrni ne viber +306974822919.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin