ID e ofertes C1409
Oferta ka 1119 shikime
€9,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A6 3.0 Quatro viti 2006 full Sensor parkimi,klima,bagazhier 6 cd,sdilje elektrike,kseno,pasqyra me palosje,xhama te zi original,tapiceri bezh shum e paster,servise vaj+filtra,kambio dhe motorr te sapo bera,ne gjendje prefekt dhe dokumenta te pagura per nje vit Cmimi 9300 euro i diskutueshem ose nderrohet .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin