ID e ofertes C1161
Oferta ka 1468 shikime
€7,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A6 2.0 diezel Viti 2006 167 000 kilometra Kamjo manuale 6+1 marsha sallon lekure drita bi xenon klima tronik Kamer mrapa sensor parkimi bluetooth navigator Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje perfekte CMIMI - 7800 Euro i Diskutueshem ose NDERROHET Tel. : 0699262200

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin