ID e ofertes C113771
Oferta ka 1725 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo , Veturë
Prodhimi:
2016
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Super Okazion ! Makina eshte e prodhimit korrik 2016 dhe eshte blere ne dhjetor 2016 . Ndodhet ne gjendje perfekte me 2 vjet sigurim nga Volkswagen Albania . Shume ekonomike (Motor 1.0 Benzine me konsumn 5.1liter/100km ) . Bluetooth, Usb , Aux , Kompjuter Bordi me touchscreen etj .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

airbag anësore, bluetooth & usb, klimë automatike