ID e ofertes C125473
Oferta ka 1784 shikime
€8,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo , Veturë
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
74 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

📂Marka : VW POLO PANORAM 1.2 TSI R Line *Full Options* 📂Viti prodhimi: 2013 📂Nr Cel : 0685434762 📂Cmimi : 8500 euro i diskutueshem. 📂Letrat Deri ne fund te vitit 2021 Siguracion Full Kasko / Sigal Motor 1.2 BENZINE - konsum shum i ulet Vendodhja Tirane VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.2 TSI - EURO 6 - FULL OPTIONS - KAMER DHE SENSOR PARKIMI ORIGJINAL VW - 1 DORE MAKINE - PANORAME - Seria R-Line ( E Vecante ne llojn e saj ) - NGJYRE KRISTALIN E BARDHE - BI XENON ME LED FENERET - RDL = Running Day Light ( Dritat led ndizen kur ndizet makina gjate dites ) - INDIVIDUAL - 73000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI - Kambio MANUALE - PARK DISTANCE CONTROL - PARK ASSIST/ PARK PILOT - PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) - NAVIGATOR ME SISTEM " DISCOVER PRO"ME TOUCHSCREEN -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW - SISTEM AUDIO (dynaudio authentic fidelity) + 1300 Watt - Tapiceri R-LINE ALCANTARA LEKURE NAPE 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE - KLIMA - SENSORE PARKIMI VW Origjinale - SENSORE SHIU - XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE - PAKETA SPORT - Xhama elektrikë - Pasqyra elektrike dhe me komandim elektrik + rrezistence - BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE -FENERE BIXENON -NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT - ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) - Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi dhe Ortopedike - SEDILE ME NGROHJE - TIMON R-LINE MULTI FUNCTIONAL -Timon hidraulik - Disqe alumini 15 inches te Markes ` VW “ - Goma Continental Premium 6 të sapo vendosura (100% te reja) + 4 goma dimerore NEXEN 95% te reja - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet - Dokumenta te rregullta Shqiptare Cel/Whatsapp 0685434762 Shites privat jo car dealer, makina shitet per arsye emigrimi :/ jo NDERRIME + E Kompletuar me te gjithe aksesoret Cmimi 8500 Euro i diskutushem #polo #vw #volkswagen #c220 #rline #makina #bluemotion #gjermanie #gti #designo #vrs #avantgarde #makine #shitet #mercedesbenz #panorama #manuale #dogane #fulloption #jetaoshqef #shes #merrjep #autobox #tiranapost #opinional #merrjepal #blej #celesi #kerkoj #oferta @ Tirana, Albania Cel. : 0685434762

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë