ID e ofertes C118988
Oferta ka 3927 shikime
€1,350 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
113 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Polo, viti 2000, 1,4 benzine 8 valvula e zeze, me letra deri ne fund te dhjetorit, me 4 dyer, me kondicioner, xhama elektrik, 2 airbag, 2 celsa origjinal me pult, antifurt, goma ne gjendje te mire, kasetofon mp3, drita e poshtme kseno, gome rezerve....etj. Makina ska nevoje per asnje sherbim, eshte mire nga gjendja motorrike dhe xhenerike, shitet per arsye emigrimi, fotot origjinale, Makina eshte perdorur kryesisht per qytet dhe eshte ideale per trafik, harxhon pak sepse e theksoj eshte me 8 VALVULA jo me 16. CMIM I DISKUTUSHEM PER GJERA ESTETIKE, Makina ndodhet afer tregut te medresese, ju lutem telefonata serioze dhe bleres serioze.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, xhama elektrikë