ID e ofertes C101498
Oferta ka 2059 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Rav 4 - 2009 - START / STOP system ( Ndezje e makines me Gisht ) Motorr 2.2 Nafte - KAMBIO AUTOMATIKE - Tip Tronic Klima Dixhitale me 2 zona - Lekure Bezhe Sendilje Elektrike me Ngrohje dhe memorje Kamera Parkimi ( mbrapa ) - tek pasqyra e Mesit Xhama te zinj origjinal - Timon 3-sh me Marshe ne timon +/- Stopat e mbrapem me LED - Pasqyra me Palosje Makina eshte Super Full extra - E ka pasur vetem nje pronar Gjerman dhe une Aktualisht - Kilometrat jane me Liber Sherbimi te kryera tek Toyota ne Gjermani Me Dogane te Paguar - Sapo ardhur nga Gjermania Cmimi i Diskutueshem !!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0686349477
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin